HAKKIMDA

Webmaster Yasin

Bilgisayar ve internet ile tanışmam 1997 yılında, Windows 95 işletim sistemli bir bilgisayar ile oldu. 2000' li yıllara doğru farklı işletim sistemlerine olan merakımla birlikte, 2005 yılında Linux çekirdekli dağıtım olan Pardus 1.0 ile tanıştım. Linux ve açık kaynaklı yazılımlara olan merakım ve internete olan düşkünlüğüm beni 2007 yılında ilk ticari faaliyetimi profesyonel olarak yürütmeme sevk etti.

2007 yılı ile birlikte Cosmical Hosting isminde ilk ticari faaliyetimi yürüttüğüm web sitemi yayınladım. 2007 yılı sonu ile Cosmical Hosting yerini Bilteksis markasına bıraktı. Bilteksis markası hala bünyemde hizmet veren bir markadır. Buna ek olarak bir çok proje ve yeni markaları bünyeme kattım. Bünyemde bulunan proje ve markalara üst menüde "Markalar" bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz.

Yasin.net.tr; bilgi teknolojileri, bilişim ve internet alanında özellikle premium servis almak isteyenler için kurulmuştur. Yasin.net.tr üzerinden; tüm bilgi birikimime dayalı tecrübelerimle müşterilerime, çözüm odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda ihtiyaçları en doğru şekilde belirleyerek sunulmatayım.

İletişime Geç

Takımımız

team-venor
Diana A.

UI/UX

team-venor
Michael O.

Designer

team-venor
Bianca D.

Advertising manager

team-venor
John M.

WEB manager

team-venor
Elisabeth Doe

SEO Manager

team-venor
Olivia M.

Programmer

Aradığınız,